
Шкіряна стрічка ущільнювальна
159 ₴
- Під замовлення
- Код: lenta-uplotnitel

Шкіряна стрічка ущільнювальна
Смуга для надання щільності та товщини в середині багатошарового ременя, шкіряних ручок та шлейок рюкзака, бортів сумок.
Стрічка виготовлена з італійської ремінної шкіри рослинного дублення.
З лицьового та бахтарм'яного боку знята фарба шляхом двоїння, що дозволяє провести максимально ефективно приклеювання верхнього та нижнього шару, створюючи відмінну адгезію та краще прилягання шарів шкіри. Причому з лицьового боку смуги прибрано лише 0,1-0,2 мм, що зберігає найщільнішу, стійку до розтягування частину шкіри у смузі.
Попри те, що головна ідея шкіряної стрічки – внутрішня/проміжна частина багатошарового ременя, застосувати таку смугу можна і в інших шкіряних виробах. Особливо в сумках, бананках та рюкзаках, які часто виготовляються з м'якої шкіри, але потрібно ущільнити/збільшити товщину та стійкості окремих ділянок.
Товщина - 1.0 мм, 1.8 мм, 2.5 мм
Ширина смуги 35 мм або 40 мм. При замовленні вкажіть - необхідну ширину.
Довжина 125 см.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Італія |
Призначення шкіри | Галантерейна, Ремінна |
Тип сировини | Натуральне |
Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
Покриття | Без покриття |
Колір | Чорний |
Ширина | 35 мм |
Довжина | 1250 мм |
Товщина | 1.8 мм |
- Ціна: 159 ₴